Kurumsal

Ana Sayfa      Kurumsal
Şirket Profili
Yetkinliklerimiz
Sertifikalarımız


APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş., bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında uçtan uca sistem entegrasyonu ve bilişim hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır.

2000 yılında temelleri atılan APRO, SDDC Çözümleri, Sanallaştırma Teknolojileri, Güvenlik, Depolama Mimarisi, Bulut Bilişim, BT Entegrasyon Hizmetleri, BT Çözümleri, Danışmanlık ve Datacenter çözümleri ile müşterilerini en iyi şekilde rekabet ortamına hazırlamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında telekomünikasyon, finans, kamu, enerji ve diğer tüm sektörlerde gerçekleştirdiği yenilikçi ve fark yaratan projeler ile göz dolduran APRO, edindiği bilgi ve tecrübeleri, edindiği referansları ile sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Teknolojiyi yakından takip edebilmenin ve yeni teknolojilere ayak uydurabilmenin tek yolunun inovasyona odaklanmak ve değişime ayak uydurmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknolojiye ve inovasyona sıkı sıkıya, tutkuyla bağlıyız ve gelişmekte olan teknolojinin ön saflarında yer alıyoruz.

Her projemize innovatif bir bakış açısıyla yaklaşıyor, ihtiyaç duyulan en doğru çözümü, sistematik proje süreçleri ile hayata geçiriyoruz.

VMware tarafında bulunan toplam 13 uzmanlığın 12’sine sahip Türkiye’deki en yetkin iş ortağıyız.


   Cloud Management and Automation Service Partner of the Year Finalist
   2019 VMware Turkey ‘’Best Hyperconverged Project of the Year’’ Award
   2019 VMworld Barcelona (Rising Star Partner of the Year Award –METNA Region)
   2019 VMworld Barcelona (Best Service Partner of the Year Finalist –METNA Region)
VMWARE MASTER COMPETENCY          VMWARE SOLUTION COMPETENCY

Deneyimli Kadro, Dünya Çapında Yetkin, Sertifikalı Personel

Müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olabilmemiz, müşteri açısından bakıldığı zaman uyumlu çalışan, işini profesyonelce yapan, konusunda deneyimli, çalıştığı ortamda hem danışmanlık yapabilecek düzeyde olan hemde kriz yönetimini üstlenebilen bir çözüm ortağı olmak bizim için önemli.

Bu sebeple personel seçimimizi dikkatle ve özenle yapıyor, çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, müşteriyi memnun edebilecek düzeyde projeyi yönetebilecek, aynı zamanda müşteriye katma değer sağlayabilecek uzmanlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Her biri alanında uzman, sertifikalı mühendis, uzman, teknisyen ve helpdesk kadromuzla müşterilerimize söz verdiğimiz gibi 7x24 yardımcı oluyoruz.KALİTE BELGELERİMİZ           


SERTİFİKALARIMIZSize nasıl yardımcı olabiliriz ?


Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
info@apro.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi