Başarı Hikayelerimizden Bazıları

Ana Sayfa      Başarı Hikayelerimizden Bazıları      VMware Horizon View VDI (Masaüstü Sanallaştırma) Projesi

TEKFEN Mühendislik
VMware Horizon View VDI (Masaüstü Sanallaştırma) ProjesiBaşta Türkiye olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinde yol, köprü ve baraj inşaatı gibi projeler yapan ve yüzlerce mühendisi ile destek veren TEKFEN Mühendislik için, IT stratejileri ve vizyonu uyarınca APRO Bilgi Teknolojileri olarak önce altyapısında gerekli değişiklikleri sağlamış, akabinde ise VMware SDDC konsepti uyarınca VMware Horizon View (VDI) altyapısına geçişi gerçekleştirmiştir.

Şu anda Dünya’nın farklı lokasyonlarında çalışan TEKFEN mühendisleri nerede olurlarsa olsunlar, gerçekleştirdiğimiz masaüstü sanallaştırma platformu ile kendi ofislerindeki gibi bir çalışma konforuna sahipler.

Aynı zamanda son kullanıcının çalışma deneyimini geliştirmenin yanı sıra VMware VDI alt yapısı sayesinde veri ve bilgi güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak daha etkin bir çalışma altyapısı sağlanmıştır.


Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
info@apro.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi