APRO ile bugünün teknolojisi
yarının çözümleri !


VMware tarafında bulunan toplam 13 uzmanlığın 12’sine sahip
Türkiye’deki en yetkin iş ortağıDETAYLI BİLGİ
Neyi Farklı Yapıyoruz ?


Teknolojiyi yakından takip edebilmenin ve yeni teknolojilere ayak uydurabilmenin tek yolunun inovasyona odaklanmak ve değişime ayak uydurmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknolojiye ve inovasyona sıkı sıkıya, tutkuyla bağlıyız ve gelişmekte olan teknolojinin ön saflarında yer alıyoruz.


Her projemize innovatif bir bakış açısıyla yaklaşıyor, ihtiyaç duyulan en doğru çözümü, sistematik proje süreçleri ile hayata geçiriyoruz.
Uzman Kadro
Teknolojiyi önden takip ediyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında aldığımız sektörel eğitimler ile kendimizi sürekli güncel tutuyoruz.Çözüm Odaklı Yaklaşım
Marka bağımlı değil, çözüm odaklı çalışıyoruz. Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunuyoruz.Güçlü Analiz & Projelendirme
Başarılı bir projenin, başarılı bir analiz ve projelendirme ile mümkün olduğunu çok iyi biliyoruz. Her projemize bu bakış açısı ile yaklaşıyoruz.
İlginizi Çekebilecek Son HaberlerAPRO Bilgi Teknolojileri ile ilgili, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı haberleri burada derledik.


TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Başarı Hikayelerimizden Bazıları

 • Public Cloud Geliştirme Projesi


  Turkcell Bulut Servisleri, kurumsal müşterilere sunulan bulut servislerinin bir arayüz ile satın alınabildiği ve yönetilebildiği bir platformdur. Turkcell Bulut servisleri ile, tüm bilgi teknolojileri altyapınızı Turkcell Veri Merkezleri’nde konumlandırabilir, böylece maliyetlerinizi düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

  APRO Bilgi Teknolojileri, Public Cloud altyapısı için geliştirdiği firmaya özel geliştirmeler sayesinde tüm bu süreçlerin uçtan uca, el değmeden tamamlanmasını sağlayarak bölgede biri ilki gerçekleştirdi ve VMware tarafından ödüle layık görüldü.


  "Sistemini buluta taşımak isteyen firmalarda ciddi artışlar elde etti." • Hyperconverged Projesi


  Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 14, Ukrayna’da 4 olmak üzere toplam 18 lokasyonda, 12 binden fazla çalışanı ve 8 bin masa kapasitesiyle hizmet veriyor.

  Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor.

  APRO olarak, Türkiye'nin en büyük Çağrı Merkezi hizmeti veren firmalarından biri olan Turkcell Global Bilgi ile yapmış olduğumuz hyperconverged projemiz, VMware Global tarafından 2018 Yılının En İyi Hyperconverged Projesi seçildi.


  "Sürekli büyüyen ve gelişen altyapı, daha performanslı ve donanım bağımsız hale gelmiş, aynı zamanda ortam güvenliği maksimum düzeye çıkarılmıştır." • Dijital Dönüşüm Projesi


  Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan DenizBank A.Ş ile 2019 yılında başladığımız dijital dönüşüm projemiz, 2020 yılında da hız kesmeden devam etmektedir.

  APRO Bilgi Teknolojileri olarak gerçekleştirdiğimiz ve VMware’nin de bu süreçte katkılarını esirgemediği dijital dönüşüm projesinde, BT altyapısında kullanılan mevcut sanallaştırma alt yapısı değiştirilerek tamamen VMware Sanallaştırma altyapısı üzerinde çalışan bir yapıya geçişi sağlanmış, Private Cloud ve NSX-T Datacenter gibi diğer SDDC ürünlerinin de hayata geçirilmesiyle tüm SDDC konsepti başarı ile tamamlanmıştır.

  DenizBank A.Ş., ilgili dijital transformasyonun tamamlanması ile Türkiye’nin en büyük VMware vSAN alt yapısına sahip firması olmuştur.


  "Altyapı performansı, verimlilik ve maksimum düzeyde güvenlik sağladı." • VMware Horizon View VDI (Masaüstü Sanallaştırma) Projesi


  Başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinde yol, köprü ve baraj inşaatı gibi projeler yapan ve yüzlerce mühendisi ile destek veren TEKFEN Mühendislik için, IT stratejileri ve vizyonu uyarınca APRO Bilgi Teknolojileri olarak önce altyapısında gerekli değişiklikleri sağlamış, akabinde ise VMware SDDC konsepti uyarınca VMware Horizon View (VDI) altyapısına geçişi gerçekleştirmiştir.

  Şu anda Dünya’nın farklı lokasyonlarında çalışan TEKFEN mühendisleri nerede olurlarsa olsunlar, gerçekleştirdiğimiz masaüstü sanallaştırma platformu ile kendi ofislerindeki gibi bir çalışma konforuna sahipler.

  Aynı zamanda son kullanıcının çalışma deneyimini geliştirmenin yanı sıra VMware VDI alt yapısı sayesinde veri ve bilgi güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak daha etkin bir çalışma altyapısı sağlanmıştır.


  "Uzaktan çalışma verimliliğinde maksimum artış sağlandı."
 • Müşterilerimizden Bazıları  Birlikte proje geliştirdiğimiz müşterilerimizden bazıları. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


  Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


  Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


  Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
  T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
  info@apro.com.tr
  Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


  Kalite Politikası     |     Gizlilik Sözleşmesi


  Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Kalite Politikası     |     Gizlilik Sözleşmesi