Haberler

Ana Sayfa      Haberler     APRO,'VMware Professional Services Organization' (PSO) iş ortağı!
APRO,'VMware Professional Services Organization' (PSO) iş ortağı!

2019-11-03Software Defined Datacenter (SDDC) kavramı uyarınca çok uzun zamandır VMware Türkiye ile birlikte ortak çalışmalar yürütüyoruz. Öğrenmeyi seviyor; devamlı değişen ve çok daha akıllı hale gelen teknolojiler ışığında uzman kadromuzun bilgi seviyesini güncel tutmaya devam ediyoruz.

APRO, 2014 Yılından beri 'VMware Professional Services Organization' (PSO) iş ortağı olarak VMware adına aktif olarak hizmet verebilen tek firmadır.

VMware tarafında bulunan toplam 14 uzmanlığın tamamına sahip Türkiye’deki en yetkin iş ortağıyız.

APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş. edindiği bu uzmanlık sayesinde yalnızca Türkiye'de değil METNA bölgesinde farklı sektörlerden, dünyada sektöründe öncü birçok firma ve kamu kuruluşuna ve projeler gerçekleştirmiştir.

Özellikle NSX-T, vRealize Automation ve vSphere projeleri ile bölgede Türkiye içerisinde proje gerçekleştiren tek firma olmuştur. Aynı zamanda gerçekleştirdiği başarılı projeler sonrasında METNA bölgesinde en çok tercih edilen 3. firma haline gelmiştir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
info@apro.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi