Network & Güvenlik Sanallaştırma

Ana Sayfa      Çözümlerimiz     SDDC Çözümleri      Network & Güvenlik Sanallaştırma
Network ve Güvenlik Sanallaştırma, veri merkezinde bulunan ağ hizmetlerini temel donanımdan ayırır ve tüm ağın sanal olarak sağlanmasına izin verir. Her veri merkezinin olmazsa olmaz bileşenlerinden olan Router, Switch, Firewall gibi fiziksel ağ cihazları yazılımsal olarak tek bir platform üzerinde toplanarak birçok avantajı da beraberinde getirir. Maaliyet, yönetim kolaylığı, karmaşıklığın ortadan kaldırılması, esnek ve genişleyebilir bir yapı sunmaya izin verir.

Network ve Güvenlik Sanallaştırma ile ayrıca birçok yönetim görevinin otomasyonunu sağlayarak manuel işlemler sırasında yapılan hataları ve hizmeti sağlama süresini azaltır. Daha fazla ağ üretkenliği ve verimliliği sağlayabilir.

BT altyapınızda bulunan ağın, diğer fiziksel veri merkezleriniz ve bulut ortamlarınıza uzatılmasını kolayca sağlayarak ölçeklenebilir ve genişleyebilir bir yapı sunmanıza izin verir. Ayrıca yatırım maaliyetleriniz azaltabilir, mikro ölçekte güvenlik sağayabilir, olası bir felaket senaryosu sonrası iş sürekliliğini sağlayabilir ve verilerinizin güvenliğini maksimum düzeyde sağlayabilirsiniz.


VMware NSX Datacenter, fiziksel altyapıdan soyutlanan ağ ve güvenliği tamamen tek bir yazılımda sunan bir ağ sanallaştırma platformudur. NSX, Firewall, Swithing ve Routing gibi ağ işlevleri sağlamak için yazılım kullanır. Bu, birden fazla kullanıcının verimliliği ve güvenliği artırmak birbirlerinden tamamen izole olmuş sanal ağları kullanarak aynı fiziksel ortamı paylaşabileceği anlamına gelir.

BİR UZMANA DANIŞIN


Firmanıza özel bir BT çözümüne mi ihtiyacınız var ?

Çekinmeyin, çözüm uzmanlarımız her daim hazır. Çözümlerimiz ile ilgili en detaylı bilgiyi, proje deneyimlerini,
altyapınıza en uygun çözümleri öğrenmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.


BİR UZMANA DANIŞ
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
info@apro.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi