SDDC Çözümleri

Ana Sayfa      Çözümlerimiz     SDDC Çözümleri
Software-Defined Data Center(SDDC), yani 'Yazılım Tabanlı Veri Merkezi', günümüzde artık birçok firma tarafından kullanılan sanallaştırma teknolojilerinin sağladığı avantajların, her veri merkezlerinde bulunan donanımsal cihazlarda ( Server, Storage, Network vb. ) kullanılması hedeflenerek ortaya çıkmış bir teknolojidir.

Burada amaç ; Fiziksel cihazlara bağımlı olarak çalışan uygulama katmanını, fiziksel katmandan çıkartarak, birbirinden bağımsız katmanlar yaratıp sayısız iş yükünü, merkezi bir platformdan ( Sanallaştırma Platformu, Private Cloud, Public Cloud ) dağıtmak, yönetmek, depolamak ve donanım bağımsız uygulamalar ve hızlı operasyon yeteneği kazandırmaktadır.

Software-Defined Data Center(SDDC) konsepti içerisinde Sunucu Sanallaştırma, Network Sanallaştırma, Masaüstü Sanallaştırma ve Uygulama Sanallaştırma gibi veri merkezinin temel ihtiaçlarını içeren birçok bileşen bulunmaktadır. Bu teknolojilerin tamamının ya da bir kısmının veri merkezlerinde kullanılması ile daha az fiziksek donanım yatırımı yapılarak daha çok iş yükünü üzerinde barındırmasına ve başta maaliyet, verimlilik ve yüksek erişilebilirlik gibi avantajlar sunmaktadır.APRO Bilgi Teknolojileri, alanında uzman kadrosu ile ihtiyacınıza yönelik en doğru SDDC çözümü için mevcut donanım altyapısını analiz ederek gerekli çözümler için bir strateji planlamasını yapar ve hayata geçirir. Böylece atıl durumdaki ya da verim alınamayan donanımlarınız IT ekosistemine tekrar kazandırılarak hem maaliyet avantajı, hem performans, hem de yüksek erişilebilirlik sağlamış olursunuz.BİR UZMANA DANIŞIN


Firmanıza özel bir BT çözümüne mi ihtiyacınız var ?

Çekinmeyin, çözüm uzmanlarımız her daim hazır. Çözümlerimiz ile ilgili en detaylı bilgiyi, proje deneyimlerini,
altyapınıza en uygun çözümleri öğrenmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.


BİR UZMANA DANIŞ
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
info@apro.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi