Veri Merkezi Yönetimi & Otomasyonu

Ana Sayfa      Çözümlerimiz     SDDC Çözümleri      Veri Merkezi Yönetimi & Otomasyonu
Tamamen sanallaştırılmış bir veri merkezinde, rutin BT operasyonlarını, iş süreçlerini, yazılımcıların anlık ihtiyaçlarını, DevOps ekibinin hızla değişen ihtiyaçlarını desteklemek için mevcut sanallaştırma ortamlarının, hibrit ve / veya sanallaştırılmış birden fazla bulut ortamının yönetimi zordur.

Sunucu, servis ve uygulama provizyonu yarı otomatiktir ya da çoğunlukla manuel dir. Tüm bu süreçleri yönetmek için kullanılan birden fazla araç ve senaryo, verimsizliğe, düşük üretkenliğe, tutarsızlığa, güvenlik ve uyumluluk risklerine yol açar.

APRO Bilgi Teknolojileri'nin, yapılan analizler doğrultusunda, BT altyapınız için ihtiyacınıza yönelik tasarlamış olduğu Veri Merkezi Otomasyon altyapısı ile kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda, ihtiyaç duydukları hizmetleri anında alırlar, yazılımcılar hızlı testler gerçekleştirebilir ve DevOps ekipleri CI/CD süreçlerini kolay bir şekilde yönetirken hem altyapı tutarlılığını korur hem de güvenlik riskleri ortadan kaldırır.Neyi farklı yapıyoruz ?


APRO Bilgi Teknolojileri, sektörde uzun yıllardır Veri Merkezi Otomasyonu altyapıları tasarlamakta ve kurmaktadır. Veri Merkezi Otomasyon altyapısı ile ilgili bölgenin en etkin uzmanlarını bünyesinde barındırmakta ve firmalara özel niş çözümler sunmaktadır. BT ekosistemi içerisinde birbirleri ile bütünleşik çalışan sistemler için özel otomasyon altyapıları tasarlamakta ve uçtan uca otomasyon servisleri tasarlamaktadır.

BİR UZMANA DANIŞIN


Firmanıza özel bir BT çözümüne mi ihtiyacınız var ?

Çekinmeyin, çözüm uzmanlarımız her daim hazır. Çözümlerimiz ile ilgili en detaylı bilgiyi, proje deneyimlerini,
altyapınıza en uygun çözümleri öğrenmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.


BİR UZMANA DANIŞ
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Hizmetlerimiz ile ilgili güncel bilgiler almak ve size en uygun çözümleri belirleyebilmemiz için lütfen sizi tanımamıza yardımcı olun. Biliyoruz ki en doğru çözüm doğru kişilerle, doğru şekilde çalışmak ile olur.


Karaağaç Caddesi Altınboynuz Plaza No: 116 Kat: 3 Daire: 8 Sütlüce-Beyoğlu | İSTANBUL
T +90 212 255 78 00    |    F +90 212 255 78 03
info@apro.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Hakları Saklıdır © 2020, APRO Bilgi Teknolojileri A.Ş.     |     Politikamız     |     Gizlilik Sözleşmesi